برنلی 0 – 3 لیورپول؛ فقط پیروزی و لاغیر!

لیورپول موفق شد با ارائه نمایشی درخشان با سه گل برنلی را مغلوب کند.

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول با درخشش مثلث هجومی خود با سه گل برنلی را مغلوب کرده تا برای اولین بار به سیزده پیروزی متوالی در لیگ برتر دست یافته و با چهار پیروزی متوالی با اقتدار در صدر جدول قرار گیرد.

بر خلاف انتظار برنلی بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 2 می توانست به گل اول دست یابد اما ضربه زمینی و فنی وود با مهار تماشایی آدریان همراه شد

لحظاتی بعد و در دقیقه 5 لیورپول صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول شد، اما ضربه تماشایی محمد صلاح با بدشانسی این تیم به دیرک دروازه برخورد کرد.

در ادامه حملات لیورپول بیشتر شد و دقایقی بعد و روی پاس جوردن هندرسون، محمد صلاح با دروازه برنلی تک به تک شد اما ضربه او با اختلاف کمی راهی بیرون زمین شد.

اما در دقیقه 33 لیورپول به گل اول دست یافت. ارسال الکساندر آرنولد به کریس وود برخورد کرده و تغییر مسیر داد تا به شکلی عجیب وارد دروازه برنلی شود.

لیورپول برای زدن گل دوم تنها چهار دقیقه صبر کرد. اشتباه مدافعان برنلی باعث شد در نهایت پاس روبرتو فرمینو در موقعیتی تک به تک به سادیو مانه برسد و او با ضربه ای دقیق زننده گل دوم لقب گیرد.

در لحظات پایانی نیمه اول شوت زمینی جوردن هندرسون به بیرون رفت تا نیمه اول با برتری 0-2 لیورپول به اتمام برسد.

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 56 می توانست به گل سوم هم دست یابد اما ضربه محمد صلاح از گوشه محوطه در چارچوب نبود و راهی به دروازه برنلی نیافت.

لحظاتی بعد این بار محمد صلاح از پشت محوطه اقدام به ضربه زدن کرد اما این بار شوت او در اختیار سنگربان برنلی قرار گرفت. در دقیقه 65 روبرتو فرمینو بخت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه او از گوشه محوطه به مدافعان برنلی برخورد کرد.

در دقیقه 73 برنلی می توانست به گل اول دست یابد اما ضربه سر تارکوفسکی راهی به دروازه آدریان نیافت.

اما در دقیقه 80 لیورپول به گل سوم رسید. پاس سادیو مانه به روبرتو فرمینو رسید و او از درون محوطه با ضربه ای زمینی و دقیق گل سوم را به ثمر رساند. در ادامه حملات لیورپول نتیجه ای نداشت و لیورپول با سه گل موفق به غلبه بر برنلی شد.

منبع : ورزش3